Biz Kimiz ?

2017 yılında çocuk giyimi üzerine profesyonelleşmiş kadromuz ile  Çocukların kıyafet seçimleri, onların beslenme hassasiyeti kadar büyük önem taşımaktadır. CARNAVAL KİDS olarak, bu bilinçle ürünlerimizi sağlık, güvenlik ve rahatlık durumuna göre %100 pamuk veya büyük çoğunluğu pamuk içeren kumaşlardan üretilmektedir. 

İstanbul’da faaliyet gösteren CARNAVAL KİDS mağazamız, 0-12 yaş grubu çocuklarımızın tekstil, ayakkabı, oyuncak ve aksesuar gruplarında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan tekstil alanında imalat yapan tedarikçi bir firmayız.

Çocuk giyimi sektöründe, bebek kıyafetleri, giyim, ayakkabı, oyuncak gibi alanlarda kolay ve modayı yakından takip ediyoruz.
Carnaval Kids
Çocukların Renkli Dünyası

CarnavalKids İşleyiş

Geniş Bayi Ağımız

Carnavalkids markamız, Türkiye’nin her yerinde geniş mağaza ağıyla, Türkiye coğrafyasının her köşesinde, binlerce memnun müşteri ve onlarca bizlerle birlikte kazanan iş ortaklarımızla birlikte her geçen gün büyüyoruz.

Tedarik Zincirimiz

Carnaval Kids mağaza tasarımları ile göz dolduran estetik yapısı ile sektörüne dinamizm getiriyor. Bununla birlikte iş ortakları için her zaman rekabetçi ürün kalemi ve kesintisiz tedarik zinciri ile Mağazalarımız için yüksek kazanç sağlamayı hedefliyoruz.

7/24 Destek

Dijital mağazamız üzerinden satmış olduğumuz her ürünü eksiksiz olarak kargoya hazırlıyor ve en kısa zamanda tüketicisine ulaştırıp hemde sorularınızı hızla yanıtlıyoruz.

CarnavalKids konseptimiz ve mağazalarımız

DÜŞÜK SERMAYE
İLE PROFESYONEL BİR MAĞAZA
SAHİBİ OLMAK İSTERMİSİNİZ ?

FRANCHISE HAKKINDA DETAYLI
BİLGİ İÇİN HEMEN TIKLAYINIZ