Kargo süresi
Carnavalkids online alışveriş sitesinden satın aldığınız ürünler 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir. 15:00 sonrası verilen siparişler ertesi gün içerisinde kargoya verilecektir.

Carnavalkids online alışveriş sitesinden satın aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilir veya farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.

İade Koşulları

Orjinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Carnavalkids fiziksel mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili iade veya değişim işlemleri Carnavalkids online alışveriş sitesi üzerinden yapılmamaktadır.

İade Prosedürü

Hesabım alanından Siparişler sayfanıza ulaşın. Siparişler sayfanıza ulaşabilirsiniz.
Siparişler sayfasından İade veya Değişim işlemi yapmak istediğiniz siparişi seçin.
Sipariş detay sayfasında sağ alt bölümde yer alan ” İADE ET” butonuna tıklayın.

Açılan ekranda iade etmek istediğiniz ürünü seçtikten sonra iade nedeninizi kısaca belirterek “GÖNDER” butonuna tıklayın.

Yukarıda belirtilen işlemleri yaptığınız anda iade talebiniz bize ulaşacaktır. Sonrasında müşteri temsilcilerimizden biri size email yoluyla geri dönüş sağlayacak ve İade/Değişim talebinizi işleme alacaktır.
Yukarıda belirtilen adımları takip etmeden yapılacak iadelerde yaşanabilecek aksaklıklardan Carnavalkids sorumlu değildir.
İade ettiğiniz ürün(ler) bize ulaştığında gerekli kontroller yapılarak iade koşullarına uygunluğu incelenecektir ve 3 (üç) iş günü içinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. İade koşullarına uygun ürünler için beğendiğiniz farklı bir ürünle DEĞİŞİM talep edebilir, bir sonraki siparişinizde kullanmak üzere MAĞAZA KREDİSİ tanımlanmasını isteyebilir veya ÜCRET İADESİ talep edebilirsiniz.
Talep ettiğiniz iade türü onaylandığında (Değişim, Mağaza Kredisi, Ücret İadesi) tarafınıza email yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.

Kargo Ücretleri
İade edilecek ürün(ler) anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile gönderildiği takdirde kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.
Anlaşmalı kargo şirketi dışında farklı bir şirket aracılığıyla gönderilen iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.
Anlaşmalı kargo şirketi dışında farklı bir kargo şirketiyle alıcı ödemeli olarak gönderilen iadelerde, kargo ücreti iade tutarından düşülecektir.
İade seçeneği olarak Değişim işlemi yapıldığı takdirde kargo ücreti Carnavalkids tarafından karşılanacaktır. Yapılan değişim işlemindeki ürün iade edilmek istendiği takdirde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.
Kargo ödenmiş bir ürünün iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilir. Kargo ücreti iade edilmemektedir.
Türkiye dışından yapılan iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.